Novinky

 • NOVINKA - SERAFÍNKŮV Dětský sirup

  21.1.2020

  Představujeme exkluzivní výrobek firmy Serafin: Serafínkův dětský sirup.

  Tento sirup, daleko více než jiné výrobky , procházel složitým vývojem. Vývoj byl zaměřený nejenom na jeho účinnost, ale také na chuť.

  Chuť sirupu

  Všichni víme, jak je těžké naše nejmenší přemluvit, aby užívaly nějaký lék či bylinný přípravek, pokud jim nechutná. Špinavá, poprskaná trička a oblečení maminek určitě zažil každý z nás.

  Chuť se ladila dlouho.  Požadavkem nebylo jen to, aby dětem sirup chutnal, ale také aby neobsahoval cukr, který sám o sobě zatěžuje funkce jater, střev a imunitního systému.

  Výsledkem je vyladěná, dobrá chuť s přírodními sladidly, které tělu neškodí.

  Čekankový sirup – výhodou čekankového sirupu, který v našem výrobku najdete je to, že obsahuje inulin. Inulin je polysacharid, který se ve střevech chová jako přírodní prebiotikum, a mimo jiné tak pozitivně působí na náš imunitní systém.

  Další látkou, která sirupu dává skvělou chuť je xylitol. Xylitol je sladidlo, které je přirozeně přítomné v ovoci a obecně v přírodě. Říká se mu také březový cukr. Nezatěžuje náš trávicí trakt ani imunitní systém.

  Poslední látkou, která vylaďuje chuť je jablečný koncentrát, což jsou vlastně rozemletá jablíčka.

  A co účinky?

  Impulzem pro vývoj dětského sirupu byly neustálé stížnosti maminek na to, že jejich děti trpí chronickými onemocněními, rýmami, zahleněním. Ve školce či ve škole zvládnou být jeden dva týdny a pak jsou týden doma nemocní, a tak se celé nekonečně opakuje do kola.

  Exkluzivní přípravek Serafínkův dětský sirup silně působí na podporu imunitního systému, dýchacího traktu, funkce jater, střev a celého trávicího traktu. Obsahuje velmi účinné látky z bylin, ovoce a zejména z medicinálních hub.

  Betaglukany

  Hlavní složkou medicinálních hub jsou velmi kvalitní betaglukany. Betaglukany jsou přírodní polysacharidy, které mimo jiné zvyšují počet a kvalitu bílých krvinek. Prostřednictví kvalitních bílých krvinek může organismus lépe bojovat proti virům, bakteriím, různým toxinům, zánětům a plísním. Medicinální houby jsou jeden z mála přírodních prostředků, který dokáže velmi účinně působit proti toxickým plísním v organismu. Betaglukany umí snižovat alergické reakce, zlepšovat funkce jater a střev. Celkově podporují přirozenou imunitu těla.

  Dále v Serafínkově dětském sirupu najdete:

  Silný extrakt z Jitrocele kopinatého v BIO kvalitě. Jitrocel velmi dobře působí na plíce a horní cesty dýchací. Uvolňuje zahlenění, zlepšuje vykašlávání, působí proti zánětům ledvin, močového ústrojí, žaludku i střev.

  Silný extrakt z Echinaey – je to základní bylina na celkovou podporu funkce imunitního systému

  Silný extrakt z Camu-Camu – nejpřirozenější zdroj vitamínu C. Toto exotické ovoce se považuje za superpotravinu s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C, tedy vitamínu, který společně s přirozeně obsaženými flavonoidy skvěle působí na imunitní systém, na dobrou funkci ledvin, cév, mozku, kloubů i trávicího traktu. a obsažený vitamín C je velmi dobře vstřebatelný.

  Jak se Serafínkův dětský sirup vyrábí?

  Sirup je vyroben jako silný přírodní extrakt – koncentrát, a to speciální patentovanou metodou, která zajišťuje vysoký obsah účinných látek a zároveň i lahodnou chuť díky obsahu jablečného koncentrátu.

  SERAFÍNKŮV dětský sirup je bez chemické konzervace, cukru, přídavných látek a dochucovadel. Pouze pasterizován!

  Kdy sirup užívat? Na co působí?

  Dětský Serafínkův sirup se doporučuje:

  ·       prevence, posílení imunity před zimou či těžším obdobím

  ·       před dětským očkování i po něm jako ochrana proti jeho vedlejším účinkům

  ·       záněty průdušek i plic. U akutní fáze je možná kombinace s antibiotiky

  ·       chronické rýmy a nachlazení

  ·       podpora jater po mononukleóze či jiných chorobách jater

  ·       podpora imunity

  ·       trávicí problémy

  ·       afty

  ·       bradavice, molusky

  ·       bakteriální infekce

  ·       záněty dutin

  ·       záněty sliznic střev a trávicího traktu

  ·       velké psychické vypětí

  ·       velké sportovní výkony

  Kdo jej může užívat

  Serafínkův dětský sirup je určený pro všechny děti od věku jednoho roku. Na obale i v příbalovém letáku pak najdete přesné dávkování. Je možné jej kombinovat i s antibiotiky, ale ve snížené dávce. Sirup je také možné kombinovat s jinými bylinnými čaji Serafin nebo s tinkturami Serafin

 • Křemelina Vitatrend

  4.1.2020

  Křemelina Vitatrend 

  Křemelina pro lidi

  • Zavírací stojací sáček.
  • Nejvyšší kvalita – velice jemná, zcela bez zemité chuti a bez zápachu.
  • Pochází z nejčistšího sladkovodního naleziště na světě.
  • Obsahuje výhradně schránky jednobuněčných řas druhu Aulacoseira.

  Složení: 100% přírodní potravinářská křemelina

  Doporučené dávkování:

  Doporučujeme začít s menším množstvím křemeliny (čajová lžička denně pro dospělé a ¼ čajové lžičky pro děti) a postupně množství zvyšovat až na 1 vrchovatou polévkovou lžíci denně (6 g) pro dospělé a čajovou lžičku denně (2,5 g) pro děti.

  Návod k použití:

  Do sklenice nalijeme přibližně 2 dl vody nebo jiné tekutiny. Přidáme křemelinu, zamícháme a vypijeme. Užíváme nejlépe ráno po jídle.
  Pokud nevypijeme křemelinu ihned, usadí se na dně sklenice. Pak ji stačí opět promíchat.
  V průběhu dne dodržujte pitný režim. Křemelina je absorbent, proto nedostatek tekutin může způsobit zácpu.
  Křemelina od firmy Vitatrend má bílou barvu, je bez zemité chuti a bez zápachu. Má velmi jemnou, až pastovitou strukturu, takže při konzumaci nezpůsobuje nepříjemné pocity. Nadměrné množství tělo vyloučí.

  Stručný výběr ze zkušeností našich zákazníků:

  • usnadňuje pravidelné vyprazdňování, pomáhá udržovat správnou činnost trávící soustavy
  • podporuje přirozené hubnutí
  • napomáhá k očistě stěny střeva od hlenu a plísní, napomáhá zbavování vnitřních parazitů, bakterií, hub a těžkých kovů
  • vhodná pro detoxikaci
  • zmírňuje pálení žáhy
  • dodává tělesnou energii a naopak snižuje potřebu spánku
  • zesiluje nehty a zabraňuje jejich třepení
  • podporuje rychlejší růst vlasů, jejich sílu a lesk
  • příznivě působí na stav kůže – zmírňuje výskyt akné, vyrážek, ekzémů, kuřích ok, stařeckých skvrn;
   vhodná na pleťové masky a peelingy
  • zmírňuje bolesti kloubů, zlepšuje jejich pružnost a zmírňuje projevy revmatizmu, napomáhá k zacelování kostí
   po zlomeninách, podporuje tvorbu kolagenu
  • zlepšuje celkovou imunitu
  • přispívá k pevnosti a pružnosti cév, pozitivně působí při krvácení z nosu a dásní; vyběluje zubní sklovinu
  • napomáhá k odčervení zvířat, má příznivý vliv na jejich pohybový aparát a srst
  • naturální pomocník v domácnosti – leští kovy, kuchyňské nerezové nádobí nebo dřez, chromované baterie

  Složení: 100% přírodní potravinářská křemelina 
  Křemelina Vitatrend obsahuje výhradně schránky jednobuněčných řas druhu Aulacoseira. • TRANSDERMÁLNÍ MAGNÉZIUM

  4.1.2020

  CO JE TRANSDERMÁLNÍ

  MAGNÉZIUM

  Užívání magnézia transdermálně je velmi účinná, dobře tolerovaná metoda, při které je hořčík vstřebáván největším orgánem našeho těla – naší pokožkou.

  Pokožka je největším orgánem těla a má mnoho funkcí.  Tři základní funkce pokožky jsou :

  – regulace teploty

  – detoxikace

  – bariérovou funkci

  K bariérové funkci pokožky je nutno dodat, že pokožka ve skutečnosti není zcela nepropustná bariéra. Mnoho látek prochází do těla z vnějšího povrchu kůže a následně do krevního oběhu. Abychom pochopili, jak to funguje, představte si hustě tkanou textilii. I když z dálky se může zdát nepropustná, zblízka je vidět, že je vlastně velmi porézní. Je to právě tato pórovitá povaha kůže, s miliony drobných otvorů, který umožňuje nejen potu a dalším toxinům z organismu uniknout, ale také umožňuje absorpci některých látek do organismu.

  Při pocení přirozeně vylučujete toxiny přes kůži. Pokud můžete vyloučit toxiny, můžete je i stejným způsobem absorbovat. Jedním z příkladů tohoto jevu je skutečnost, že u osoby, která pravidelně používá v podpaží deodorant s obsahem hliníku ukáže test obsah hliníku v moči. Kůže může látky stejně tak vylučovat jako přijímat. Prochází -li látka z vnějších vrstev pokožky do lymfy, cévního systému a následně do krevního oběhu, hovoříme o transdermální absorpci.

  Jedna z látek schopných dobře se vstřebávat přes pokožku je právě magnézium.

  Hořčík má zásadní význam pro normální funkci svalů, absorbci vápníku, produkci energie a schopnost tělesné detoxifikace. Je to minerál, který je zodpovědný za více než 800 enzymatických reakcí v těle. Tyto reakce jsou dále spojeny s tisíci dalších. Organismus s dostatkem hořčíku bude silnější, pružnější a lépe odolávat jak fyzickému tak emocionálnímu stresu. Přítomnost dostatečného množství magnézia je základním předpokladem pro zdravé fungování těla.

                                                                                                                                           

  ORIGINAL 500 ML   Magnéziový olej

  Hořčík je jeden z nejdůležitějších prvků v lidském těle. Hořčík má zásadní význam pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxifikace. Je to minerál, který je zodpovědný za více než 800 enzymatických reakcí v těle. Tyto reakce jsou dále spojeny s tisíci dalších. Jedná se o úžasný přírodní minerál, který zbavuje tělo nadměrného napětí. Hořčík je klíčový prvek, který pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zdraví kostí a zároveň pomáhá zpevňovat a posilovat měkké tkáně a svaly. Tělo, které má dostatek magnézia je pružnější, čelí déle únavě, lépe regeneruje a detoxikuje.

  DEJTE SBOHEM BOLESTEM ZAD !

  3  způsoby jak použít  Magnéziový Olej

  1. Magnéziový zábal : při bolesti zad nebo jiné svalové partie – ohřejte 30 – 50 ml magnésiového oleje na 45 °C  a natřete problémovou partii, překryjte osuškou a nechte 20 minut působit. Svalové bolesti ustoupí.
  2. Magnéziová pomasážní péče :  na konci masáži řekněte masérovi o vmasírování  magnésiového oleje těla a nechte 20 min. působit. Vstřebaný magnéziový olej na prokrvených svalech pomůže k rychlejší regeneraci.
  3. Magnésiová lázeň : přidáte-li magnéziový olej do koupele těla nebo nohou, hořčík vsoupí každou buňkou pokožky do organismu , efektivně nahradí hořčík chybějící v moderní stravě a doplní hořčík potřebný při stresujícím životním stylu.

  EasyBody™ Magnéziový Olej Original je vhodný i pro užití ve sportu a neobsahuje žádnou složku, která je uvedena na seznamu zakázaných látek WADA pro rok 2017.

  EasyBody™ Magnéziový Olej  je 100 % přírodní výrobek.