Novinky

 • Vitestin

  11.7.2020

  Vitestin® doplněk stravy 

  Vitestin® je doplněk stravy ve formě bylinného nápoje pro aktivní péči o sliznice zažívací traktu, především pak tenkého a tlustého střeva, kterým pomáhá navrátit jejich přirozenou funkčnost.

  Nový účinnější Vitestin®  jsme pro Vás vyvinuli na základě vlastního výzkumu, studia problematiky IBD a zažívacího traktu, studia bylin a bylinných receptur, při neustálém vylepšování výrobního postupu a technologie. Neocenitelnou pomocí při vývoji pro nás byly   právě vaše poznatky a zkušenosti, coby našich zákazníků, které jste osobně načerpali ve svém životě, v období před užíváním Vitestinu®, následně při jeho užívání a které jste s námi laskavě sdíleli. Mohli jsme si tak  vyměňovat ty nejdůležitější informace. Vše jsme pak dále konzultovali.s odborníky z klasické i alternativní medicíny.

  Ryze česká firma NATURA IMUNECO, s.r.o. a byla založena v roce 2017.  V laboratořích  Jihočeského vědeckotechnického parku na základě vlastního výzkumu účinků nejen na Crohnovu chorobu, ulcerózní kolitidu, ale také na chronické průjmy, zácpu, syndrom dráždivého tračníku, idiopatických onemocnění střeva, žaludku, jícnu a další potíže zažívacích cest pro Vás vyvinula v roce 2018 vlastní recepturu unikátního doplňku stravy.

   

   
   

   

   

   

   

 • 15.6.2020

  Artroregen premium kloubní výživa

  Sloučení čtyř druhů bylin obohacené o glukosamin a chondroitin působí blahodárně na kloubní aparát.

  Originální receptura ARTROREGEN PREMIUM spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát), kyselinu hyaluronovou, MSM a unikátní bylinný komplex. Přípravek je vhodný při kloubních obtížích. Bylinný komplex dává přípravku unikátní účinnost. 

  Účinné látky:

  GLUKOSAMIN

  CHONDROITIN

  BOSWÉLIE

  MSM

  KYSELINA HYALURONOVÁ

  BRŠLICE KOZÍ NOHA

  PŘESLIČKA

  RDESNO

  ŠIŠÁK

  KAŠTAN

  KURKUMIN

  PIPERIN

  VITAMÍN C 

  Charakteristika účinných látek: 

  Glukosamin a chondroitin: jsou přirozené strukturální složky kloubní chrupavky, vazů, šlach a synoviální tekutiny.

  MSM se používá zejména jako výživa kloubních chrupavek a pojivových tkání. Přináší rychlou a efektivní úlevu.

  Kyselina hyaluronová zlepšuje metabolismus chondrocytů a inhibuje degradaci kloubní chrupavky.

  Bylinná směs: účinky veškerých použitých bylin a výtažků jsou prověřeny staletími. Šišák napomáhá při chronických zánětlivých onemocněních, jako je revmatická artritida. Bršlice kozí noha má tradici v použití při dně, rdesno při revmatitidě. Přeslička rolní podporuje správnou funkci a stav kostí. Kaštan (aescin) je s úspěchem používán na těžké a otékající nohy. Kurkumin napomáhá v boji proti zánětům, velice dobrý je účinek na pohybový aparát. Boswelie dokáže zmírnit bolest a zánět při kloubních potížích. Pro vyšší biologickou účinnost je směs potencována piperinem. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

  Doporučené dávkování:  3 x denně 5 ml pro osoby o hmotnosti 75 kg. Pro dosažení maximálního účinku podávejte v jedné kúře 3 měsíce. Kúru je možné zopakovat 2 x ročně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem.

   

 • NOVINKA - SERAFÍNKŮV Dětský sirup

  21.1.2020

  Představujeme exkluzivní výrobek firmy Serafin: Serafínkův dětský sirup.

  Tento sirup, daleko více než jiné výrobky , procházel složitým vývojem. Vývoj byl zaměřený nejenom na jeho účinnost, ale také na chuť.

  Chuť sirupu

  Všichni víme, jak je těžké naše nejmenší přemluvit, aby užívaly nějaký lék či bylinný přípravek, pokud jim nechutná. Špinavá, poprskaná trička a oblečení maminek určitě zažil každý z nás.

  Chuť se ladila dlouho.  Požadavkem nebylo jen to, aby dětem sirup chutnal, ale také aby neobsahoval cukr, který sám o sobě zatěžuje funkce jater, střev a imunitního systému.

  Výsledkem je vyladěná, dobrá chuť s přírodními sladidly, které tělu neškodí.

  Čekankový sirup – výhodou čekankového sirupu, který v našem výrobku najdete je to, že obsahuje inulin. Inulin je polysacharid, který se ve střevech chová jako přírodní prebiotikum, a mimo jiné tak pozitivně působí na náš imunitní systém.

  Další látkou, která sirupu dává skvělou chuť je xylitol. Xylitol je sladidlo, které je přirozeně přítomné v ovoci a obecně v přírodě. Říká se mu také březový cukr. Nezatěžuje náš trávicí trakt ani imunitní systém.

  Poslední látkou, která vylaďuje chuť je jablečný koncentrát, což jsou vlastně rozemletá jablíčka.

  A co účinky?

  Impulzem pro vývoj dětského sirupu byly neustálé stížnosti maminek na to, že jejich děti trpí chronickými onemocněními, rýmami, zahleněním. Ve školce či ve škole zvládnou být jeden dva týdny a pak jsou týden doma nemocní, a tak se celé nekonečně opakuje do kola.

  Exkluzivní přípravek Serafínkův dětský sirup silně působí na podporu imunitního systému, dýchacího traktu, funkce jater, střev a celého trávicího traktu. Obsahuje velmi účinné látky z bylin, ovoce a zejména z medicinálních hub.

  Betaglukany

  Hlavní složkou medicinálních hub jsou velmi kvalitní betaglukany. Betaglukany jsou přírodní polysacharidy, které mimo jiné zvyšují počet a kvalitu bílých krvinek. Prostřednictví kvalitních bílých krvinek může organismus lépe bojovat proti virům, bakteriím, různým toxinům, zánětům a plísním. Medicinální houby jsou jeden z mála přírodních prostředků, který dokáže velmi účinně působit proti toxickým plísním v organismu. Betaglukany umí snižovat alergické reakce, zlepšovat funkce jater a střev. Celkově podporují přirozenou imunitu těla.

  Dále v Serafínkově dětském sirupu najdete:

  Silný extrakt z Jitrocele kopinatého v BIO kvalitě. Jitrocel velmi dobře působí na plíce a horní cesty dýchací. Uvolňuje zahlenění, zlepšuje vykašlávání, působí proti zánětům ledvin, močového ústrojí, žaludku i střev.

  Silný extrakt z Echinaey – je to základní bylina na celkovou podporu funkce imunitního systému

  Silný extrakt z Camu-Camu – nejpřirozenější zdroj vitamínu C. Toto exotické ovoce se považuje za superpotravinu s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C, tedy vitamínu, který společně s přirozeně obsaženými flavonoidy skvěle působí na imunitní systém, na dobrou funkci ledvin, cév, mozku, kloubů i trávicího traktu. a obsažený vitamín C je velmi dobře vstřebatelný.

  Jak se Serafínkův dětský sirup vyrábí?

  Sirup je vyroben jako silný přírodní extrakt – koncentrát, a to speciální patentovanou metodou, která zajišťuje vysoký obsah účinných látek a zároveň i lahodnou chuť díky obsahu jablečného koncentrátu.

  SERAFÍNKŮV dětský sirup je bez chemické konzervace, cukru, přídavných látek a dochucovadel. Pouze pasterizován!

  Kdy sirup užívat? Na co působí?

  Dětský Serafínkův sirup se doporučuje:

  ·       prevence, posílení imunity před zimou či těžším obdobím

  ·       před dětským očkování i po něm jako ochrana proti jeho vedlejším účinkům

  ·       záněty průdušek i plic. U akutní fáze je možná kombinace s antibiotiky

  ·       chronické rýmy a nachlazení

  ·       podpora jater po mononukleóze či jiných chorobách jater

  ·       podpora imunity

  ·       trávicí problémy

  ·       afty

  ·       bradavice, molusky

  ·       bakteriální infekce

  ·       záněty dutin

  ·       záněty sliznic střev a trávicího traktu

  ·       velké psychické vypětí

  ·       velké sportovní výkony

  Kdo jej může užívat

  Serafínkův dětský sirup je určený pro všechny děti od věku jednoho roku. Na obale i v příbalovém letáku pak najdete přesné dávkování. Je možné jej kombinovat i s antibiotiky, ale ve snížené dávce. Sirup je také možné kombinovat s jinými bylinnými čaji Serafin nebo s tinkturami Serafin