NOVINKA

 • Šampon Matcha značky Urtekram

  10.3.2019

  Šampon Matcha 250ml BIO, VEG

   

  - Hloubkově čistící - s japonskou zelenou matchou, kyselinou hyaluronovou, extraktem antioxidantu a extraktem z mikrořasy proti znečištění. - šetrně očišťuje z vlasů nečistoty, ale i oleje nebo stylingové produkty.
 • Nová řada prémiových čajů Basilur

  3.3.2019

  Jedná se o jednu z nemladších a zároveň nejrychleji rostoucích firem zpracovávajících čaj na území Srí Lanky. Tato firma při výrobě zachová tradiční postupy zpracování čaje, avšak používá při tom nejmodernější technologie, kterézaručí čerstvost a kvalitu všech produktů. Velký důraz je kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků. Všechny tyto metody jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (ISO, HACCP). Společnost samozřejmě vlastní i tzv. Lion Logo, které zaručí tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu čaje. V současné době společnost vyrábí přes 230 delikátních čajových produktů, z nichž jsou téměř všechny vyrobeny ortodoxní metodou. Nejsilnějšími stránkami této společnosti je důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu čajových směsí. Zejména díky této kombinaci společnost sbírá pravidelně ocenění v oblasti výroby čaje. Další silnou stránkou je, že všechny sypané čaje mají znovu uzavíratelné obaly, díky kterým je možno čaj opakovaně neprodyšně uzavírat. Ve svém sortimentu má společnost Basilur Tea Export černé čaje, černé čaje s příchutí, zelené čaje, zelené čaje s příchutí, ovocné čaje a bylinné čaje, jak v podobě sypané, tak i porcované. Samozřejmostí jsou 100% přírodní suroviny. 


 • Žlutá mast (hemoroidy)

  16.2.2019

  ŽLUTÁ MAST NA HEMEROIDY (HEMOROIDY), též na popáleniny, bércové vředy, řezné rány, popraskané paty (ztvrdlá kůže), povrchová zranění pokožky, ale také na špatně se hojící rány - oděrky.

  ŽLUTÁ MAST NA HEMEROIDY (HEMOROIDY) známá také jako MALÁ ŽLUTÁ MAST byla poprvé připravena uznávanou českou léčitelkou Boženou Kamenickou před více jak 45 lety. Úzká spolupráce léčitelky Boženy Kamenické s dobříšskou bylinkářkou Dagmar Sirotkovou byla natolik věrná, že se začala Žlutá mast pro pacienty Boženy Kamenické vyrábět na Dobříši.

  O výrobku

  Žlutá mast, též malá žlutá mast, je obecně značená jako kosmetický přípravek. Dodnes se Žlutá mast připravuje podle původní originální receptury léčitelky Boženy Kamenické.

  Použití:

  Hemeroidy (správně Hemoroidy), popáleniny, bércové vředy, řezné rány, popraskané paty (ztvrdlá kůže), povrchová zranění pokožky, špatně se hojící staré rány, oděrky, proleženiny, při rýmě pod nos (obsažené látky uvolní ucpaný nos), regenerace jizev, při bodnutí hmyzem, ale také na křečové žíly.
« Novější | Starší »