NOVINKA

 • IMUNOfungin BIO - novinka, na kterou jsme čekali!

  11.11.2018

  Základní složkou IMUNOFUNGINu je silný extrakt z Čagy sibiřské v BIO kvalitě. Houba Čaga sibiřská, jiným názvem Rezavec šikmý ( Inonotus obliquus) patří mezi nejléčivější medicinální houby. Obsahuje živiny zejména Betaglukany, které zvyšují počet a kvalitu bílých krvinek tím, že podporují tvorbu lymfocytů, monocytů, neutrofilů, bazofilů a eozinofilů. Prostřednictví kvalitních bílých krvinek může organismus lépe bojovat proti virům, bakteriím, různým toxinům, zánětům a plísním. Medicinální houby jsou jeden z mála přírodních prostředků, který dokáže velmi účinně působit proti toxickým plísním v organismu.

  Čaga sibiřská je medicinální houbou první volby zejména při zánětech v oblasti trávicího traktu a také při zánětlivých, bakteriálních či virových zánětech kůže.

  Čagu sibiřskou obsaženou v IMUNOFUNGINu dovážíme z Estonska v certifikované BIO kvalitě. Ta nám zajišťuje, že houba neobsahuje žádné toxické složky ani těžké kovy.

  Další složkou IMUNOFUNGINu je silný extrakt z Jitrocele kopinatého v BIO kvalitě. Jitrocel velmi dobře podporuje účinky léčivé medicinální houby. Působí na celkové záněty v organismu, podporuje jeho imunitu.

  Oba silné přírodní extrakty jsou vyrobené jako koncentrát speciální patentovanou metodou. Pro správnou konzistenci a skvělou chuť jsou oba koncentráty zahuštěné vinným koncentrátem také v BIO kvalitě.

  Kdy IMUNOfungin BIO užívat?

  • Celková podpora imunitního systému
  • Záněty žaludku a střev
  • Zvýšený výskyt bakterie Helicobakter pylori
  • Hnisavá ložiska na kůži, furunkly
  • Zánětlivá akné
  • Střevní a gynekologické plísně
  • Doplňková léčba u diabetu
  • Záněty jater
  • Crohnova choroba
  • Divertikulóza střev
  • Reflux jícnu
  • Záněty štítné žlázy
  • Chronické záněty horních cest dýchacích a plic
  • Doplňková léčba u chemoterapií (po konzultaci s lékařem)

  Jak zařadit IMUNOfungin BIO do léčebného konceptu Serafin?

  IMUNOfungin BIO je možné dobře kombinovat se všemi bylinnými čaji z nabídky Serafin. Také je možné jej kombinovat s tinkturami jak z bylin, tak z pupenů. V kombinaci s dalšími medicinálními houbami působí synergicky – jejich účinek se násobí. Z toho vyplývá, že kombinace IMUNOfunginu BIO s kapslemiOCHRÁNCE je velmi účinná stejně jako s kapslemi VILCACORA.

  Příklady kombinací v rámci léčebného konceptu Serafin

  Zánětlivé akné: čaj Čistá pleť + tinktura z pupenů Lichořeřišnice + IMUNOFUNGIN BIO

  Zánět žaludku: čaj Žaludek a dvanácterník + IMUNOFUNGIN BIO

  Chronické bakteriální infekce: čaj Imunita + kapsle Ochránce + IMUNOFUNGIN BIO

  Chronické záněty močového měchýře: čaj Močový měchýř + kapsle Vilcacora + IMUNOFUNGIN BIO

   

   

 • TRANSDERMÁLNÍ MAGNÉZIUM

  21.10.2018

  CO JE TRANSDERMÁLNÍ

  MAGNÉZIUM

  Užívání magnézia transdermálně je velmi účinná, dobře tolerovaná metoda, při které je hořčík vstřebáván největším orgánem našeho těla – naší pokožkou.

  Pokožka je největším orgánem těla a má mnoho funkcí.  Tři základní funkce pokožky jsou :

  – regulace teploty

  – detoxikace

  – bariérovou funkci

  K bariérové funkci pokožky je nutno dodat, že pokožka ve skutečnosti není zcela nepropustná bariéra. Mnoho látek prochází do těla z vnějšího povrchu kůže a následně do krevního oběhu. Abychom pochopili, jak to funguje, představte si hustě tkanou textilii. I když z dálky se může zdát nepropustná, zblízka je vidět, že je vlastně velmi porézní. Je to právě tato pórovitá povaha kůže, s miliony drobných otvorů, který umožňuje nejen potu a dalším toxinům z organismu uniknout, ale také umožňuje absorpci některých látek do organismu.

  Při pocení přirozeně vylučujete toxiny přes kůži. Pokud můžete vyloučit toxiny, můžete je i stejným způsobem absorbovat. Jedním z příkladů tohoto jevu je skutečnost, že u osoby, která pravidelně používá v podpaží deodorant s obsahem hliníku ukáže test obsah hliníku v moči. Kůže může látky stejně tak vylučovat jako přijímat. Prochází -li látka z vnějších vrstev pokožky do lymfy, cévního systému a následně do krevního oběhu, hovoříme o transdermální absorpci.

  Jedna z látek schopných dobře se vstřebávat přes pokožku je právě magnézium.

  Hořčík má zásadní význam pro normální funkci svalů, absorbci vápníku, produkci energie a schopnost tělesné detoxifikace. Je to minerál, který je zodpovědný za více než 800 enzymatických reakcí v těle. Tyto reakce jsou dále spojeny s tisíci dalších. Organismus s dostatkem hořčíku bude silnější, pružnější a lépe odolávat jak fyzickému tak emocionálnímu stresu. Přítomnost dostatečného množství magnézia je základním předpokladem pro zdravé fungování těla.

                                                                                                                                           

  ORIGINAL 500 ML   Magnéziový olej

  Hořčík je jeden z nejdůležitějších prvků v lidském těle. Hořčík má zásadní význam pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxifikace. Je to minerál, který je zodpovědný za více než 800 enzymatických reakcí v těle. Tyto reakce jsou dále spojeny s tisíci dalších. Jedná se o úžasný přírodní minerál, který zbavuje tělo nadměrného napětí. Hořčík je klíčový prvek, který pomáhá tělu vstřebávat vápník, který je důležitý pro zdraví kostí a zároveň pomáhá zpevňovat a posilovat měkké tkáně a svaly. Tělo, které má dostatek magnézia je pružnější, čelí déle únavě, lépe regeneruje a detoxikuje.

  DEJTE SBOHEM BOLESTEM ZAD !

  3  způsoby jak použít  Magnéziový Olej

  1. Magnéziový zábal : při bolesti zad nebo jiné svalové partie – ohřejte 30 – 50 ml magnésiového oleje na 45 °C  a natřete problémovou partii, překryjte osuškou a nechte 20 minut působit. Svalové bolesti ustoupí.
  2. Magnéziová pomasážní péče :  na konci masáži řekněte masérovi o vmasírování  magnésiového oleje těla a nechte 20 min. působit. Vstřebaný magnéziový olej na prokrvených svalech pomůže k rychlejší regeneraci.
  3. Magnésiová lázeň : přidáte-li magnéziový olej do koupele těla nebo nohou, hořčík vsoupí každou buňkou pokožky do organismu , efektivně nahradí hořčík chybějící v moderní stravě a doplní hořčík potřebný při stresujícím životním stylu.

  EasyBody™ Magnéziový Olej Original je vhodný i pro užití ve sportu a neobsahuje žádnou složku, která je uvedena na seznamu zakázaných látek WADA pro rok 2017.

  EasyBody™ Magnéziový Olej  je 100 % přírodní výrobek.

   

 • Basilur Chinese Collection

  1.7.2018

  Basilur Chinese Collection

  BASILUR představuje tuto velkolepou řadu čajů, inspirovanou čínskou čajovou kulturou, která se může pochlubit 5000 letou historií. Čaj se v Číně propsal do filozofie, etiky a morálky, umění, hudby či literatury. Lidé rozvíjejí svou morálku, mysl a vychutnávají si život ochutnáváním čaje, čímž dosáhnou radosti svého ducha. Každý z těchto čajů, které BASILUR produkuje, zobrazuje starobylý příběh, který se datuje od dob císařů a historického umění pití čaje.
« Novější | Starší »