Poradny Anety Benediktové - nově kondičním orgánovým skenerem

 Řadu let spolupracuji s firmou Serafin

Společnost Serafin byliny s.r.o. již od svého vzniku dává prvořadý důraz nejenom na kvalitu svých výrobků, ale také na odbornost a odborné poradenství.  

To zajišťuje v rámci  firmy paní Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fototerapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy. O odborné poradenství je tak velký zájem, že paní A. Benediktová vyškolila tři odborné poradce, kteří „pod křídly“ Serafin a pod vedením paní A. Benediktové poskytují u spolupracujících prodejen odborné poradenství.  

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis na papíře. Používaný přístroj je pomocný pro terapeuta, aby co nejefektivněji našel příčinu zdravotních potíží a mohl tak správně nasadit bylinnou léčbu a další doporučení.  

Pro tyto účely používají odborní poradci Serafin KOS – kondiční orgánový skener. 

Nově bude u mne v obchodě poskytovat poradenství a diagnostiku p.

Barbora Harvišová

 
Barbora vede diagnostickou a výživovou poradnu, poskytuje výživové poradenství.
Bylinky a stravu vnímá jako přirozený a jedinečný nástroj pro uzdravování našeho těla. Absolvovala řadu kurzů a zejména intenzivní kurz u společnosti Serafin-byliny s.r.o, aby mohla pomáhat klientům s jejich zdravotními problémy. 
Je komunikativní, empatická, miluje hory a dobré lidi.

Termín nejbližší diagnostiky :

8.září 2021

objednání je možné

                                

  • osobně u mne v obchodě
  •  telefonicky na tel.604798313
  • nově rovněž v online objednávkovém systému    ZDE