Dračí krev - amazonský zázrak

Dračí krev - amazonský zázrak

Dračí krev nebo-li Sangre de drago disponuje silným potenciálem pro naše zdraví

Působí proti celé škále infekčních i zánětlivých onemocnění a je velmi účinná i při hojení různých zranění. Je to tmavě červená míza vytékající z tropického stromu Croton lecheri rostoucího v jihoamerické Amazonii.

Respirační a virová onemocnění

Dračí krev velmi dobře funguje při infekcích horních cest dýchací a plic, dále při chřipce, rýmě a nachlazení. Její silný antivirový efekt působí mimo jiné proti adenovirům, retrovirům, herpes virům (opary), cytomegalovirům (infekční mononukleóza) a hepatitidě A i B.

Imunitní systém

Dračí krev působí v oblasti imunitního systému a to tak, že stimuluje imunitní reakce. Hlídá, aby fyziologická odpověď imunitního systému na viry a bakterie byla správná, aby se nezvrhla. Potlačuje mimo jiné rozvoj autoimunitních chorob.

Dračí krev dále podporuje celkovou regeneraci organismu, včetně regenerace krevních buněk při anémii a leukémii. Vhodné je také užití dračí krve při únavě a vyčerpání, kdy má schopnost dodat energii.

Analgetický a antirevmatický účinek

V rámci experimentů bylo potvrzeno, že zábaly z dračí krve ulevují od bolesti, svědění, snižují otok a zarudnutí. Tyto zábaly také dokáží zcela zabránit přecitlivělosti na bolest a ulevit od bolesti a svědění po hmyzím štípnutí. Dračí krev se rovněž využívá při bolesti zubů, kdy se aplikuje přímo na postižený zub a jeho okolí. Snižuje také bolesti trojklanného nervu.

Trávicí systém

Dračí krev je velmi účinná při gastritidě, žaludečních a dvanáctníkových vředech, střevních infekcích, zánětech či průjmech způsobených bakteriemi, při Crohnově chorobě. Používá se také s velkým úspěchem na snížení množství Helicobacter pylori v žaludku.

Zranění a kožní obtíže

Zevně se Dračí krev používá při nejrůznějších poraněních jako jsou odřeniny, oděrky, záděry, řezné rány, škrábance, popáleniny, puchýře, štípance a rány po kousnutí nebo bodnutí hmyzem. Dračí krev snižuje svědění a staví krvácení.

Během několika málo sekund po aplikaci pryskyřice zaschne a vytvoří tak na pokožce ochrannou vrstvu. Tato “druhá kůže” vytvoří vhodné podmínky k regeneraci pro poraněnou pokožku pod ní, bez rizika infekce či dalšího odření

Dračí krev dále pomáhá při hojení oparů, aftu, kožních vředů, zánětlivého akné. Působí také velmi pozitivně při potížích v dutině ústní, a to především při různých zánětech hltanu či hrtanu, ale i při paradontóze, krvácivosti dásní nebo zvýšené kazivosti zubů.

Gynekologické obtíže

Dračí krev se v velkým úspěchem používá při léčbě gynekologických herpesů, prekancerózy děložního čípku způsobené HPV viry, ale také při silném menstruačním krvácení, opakovaných cystách na vaječnících nebo gynekologických bakteriálních zánětech.

Není dračí krev jako dračí krev

Na trhu se setkáte s mnoha výrobky stejného názvu. Čím je Dračí krev od firmy Serafin jiná? Kvalitou!

Pryskyřice se získává z amazonského stromu, který roste nepravidelně v džungli. Její sbírání je obtížné a zdlouhavé. Při sběru se nařízne kůra stromu, vyteče pár kapek mízy, která se zachytí, a takto se pokračuje dál. Je to nekonečná práce, která navozuje pokušení smíchat jí s vodou či jinou látkou…Naředěná Dračí krev již ztrácí své skvělé účinky.

Dračí krev Serafin je sbíraná v Ekvádoru zejména v provincii Pastaza, místními komunitami indiánů, a to z volně rostoucích stromů, tedy ne ze sadu, kde se stromy uměle pěstují. Má 100% čistotu a skvělé účinky.

A něco závěrem…

Dračí krev můžete s velkým úspěchem kombinovat s bylinnými čaji, medicinálními houbami i dalšími přírodními produkty. Velmi dobře zapadá do léčebných kůr.

Kontraindikací je trombocytémie, dále těhotenství a kojení.

Nyní již jen zbývá tento zázrak zařadit do své domácí lékarničky.


IMUNOfungin BIO - unikátní přípravek pro vaši imunitu

Základní složkou IMUNOFUNGINu je silný extrakt z Čagy sibiřské v BIO kvalitě. Houba Čaga sibiřská, jiným názvem Rezavec šikmý ( Inonotus obliquus) patří mezi nejléčivější medicinální houby. Obsahuje živiny zejména Betaglukany, které zvyšují počet a kvalitu bílých krvinek tím, že podporují tvorbu lymfocytů, monocytů, neutrofilů, bazofilů a eozinofilů. Prostřednictví kvalitních bílých krvinek může organismus lépe bojovat proti virům, bakteriím, různým toxinům, zánětům a plísním. Medicinální houby jsou jeden z mála přírodních prostředků, který dokáže velmi účinně působit proti toxickým plísním v organismu.

Čaga sibiřská je medicinální houbou první volby zejména při zánětech v oblasti trávicího traktu a také při zánětlivých, bakteriálních či virových zánětech kůže.

Čagu sibiřskou obsaženou v IMUNOFUNGINu dovážíme z Estonska v certifikované BIO kvalitě. Ta nám zajišťuje, že houba neobsahuje žádné toxické složky ani těžké kovy.

Další složkou IMUNOFUNGINu je silný extrakt z Jitrocele kopinatého v BIO kvalitě. Jitrocel velmi dobře podporuje účinky léčivé medicinální houby. Působí na celkové záněty v organismu, podporuje jeho imunitu.

Oba silné přírodní extrakty jsou vyrobené jako koncentrát speciální patentovanou metodou. Pro správnou konzistenci a skvělou chuť jsou oba koncentráty zahuštěné vinným koncentrátem také v BIO kvalitě.

Kdy IMUNOfungin BIO užívat?

 • Celková podpora imunitního systému
 • Záněty žaludku a střev
 • Zvýšený výskyt bakterie Helicobakter pylori
 • Hnisavá ložiska na kůži, furunkly
 • Zánětlivá akné
 • Střevní a gynekologické plísně
 • Doplňková léčba u diabetu
 • Záněty jater
 • Crohnova choroba
 • Divertikulóza střev
 • Reflux jícnu
 • Záněty štítné žlázy
 • Chronické záněty horních cest dýchacích a plic
 • Doplňková léčba u chemoterapií (po konzultaci s lékařem)

Jak zařadit IMUNOfungin BIO do léčebného konceptu Serafin?

IMUNOfungin BIO je možné dobře kombinovat se všemi bylinnými čaji z nabídky Serafin. Také je možné jej kombinovat s tinkturami jak z bylin, tak z pupenů. V kombinaci s dalšími medicinálními houbami působí synergicky – jejich účinek se násobí. Z toho vyplývá, že kombinace IMUNOfunginu BIO s kapslemiOCHRÁNCE je velmi účinná stejně jako s kapslemi VILCACORA.

Příklady kombinací v rámci léčebného konceptu Serafin

Zánětlivé akné: čaj Čistá pleť + tinktura z pupenů Lichořeřišnice + IMUNOFUNGIN BIO

Zánět žaludku: čaj Žaludek a dvanácterník + IMUNOFUNGIN BIO

Chronické bakteriální infekce: čaj Imunita + kapsle Ochránce + IMUNOFUNGIN BIO

Chronické záněty močového měchýře: čaj Močový měchýř + kapsle Vilcacora + IMUNOFUNGIN BIO