« BLOG

Čaje pro jarní kúru

 

Leros Čaje pro jarní🐣 🌞očistnou kúru je 21denní čajová kúra, která pracuje s kombinací očisty těla, očisty mysli a očisty lymfy.💫
Leros Čaje pro jarní🐣 🌞očistnou kúru je 21denní čajová kúra, která pracuje s kombinací očisty těla, očisty mysli a očisty lymfy.💫
Sada obsahuje čaje:
OČISTA MYSLI 💫– Bylinná směs napomáhající zlepšení nálady a zvýšení psychické odolnosti. Originální směs s šantou kočičí, s řimbabou a ženšenem, který podporuje psychický výkon. Blahovičník a hřebíček vám zvednou náladu svoji výraznou chutí a nádhernou vůní.
OČISTA TĚLA –💪 Bylinná směs, napomáhající očistě celého těla. S originální a výraznou chutí. Pampeliška působí příznivě nejen na močové cesty, ale funguje jako prebiotikum a tedy přispívá k růstu a aktivitě střevních mikroorganizmů. Celerová semínka podporují vyloučení nadbytečné vody z organizmu, kardamom, anýz a badyán podporují správné trávení.
OČISTA LYMFA 💧– Funkční lymfatický neboli mízní systém zajišťuje správný transport živin a odvádí z těla toxiny a buněčný odpad. Správnou funkci lymfatického systému můžete podpořit bylinnou směsí kopřivy, svízele přítuly a skořicové kůry. Jde o funkční směs, která působí diureticky, pomáhá zbavit se nadbytečné vody v těle a tím podporuje zvýšený odvod toxinů a buněčného odpadu z buněk a těla. Podpořit správnou funkci lymfatického systému, pomůže také zdravý životní styl, lymfatické masáže či sprchování studenou vodou.
Facebook
Twitter
Pinterest